Specjalista ds. obsługi zamówień

Gi Group Sp z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Zadania:

  • Rejestracja zamówień otrzymanych w programie SAP

  • Kontrola i koordynacja procesu realizacji zamówienia

  • Archiwizacja dokumentów związanych z realizacją zamówienia

  • Weryfikowanie żądań faktur korygujących

  • Sprawdzanie dostępności materiałów i półfabrykatów do zleceń produkcyjnych

  • Przygotowywanie dokumentacji zlecenia produkcyjnego

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku

  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Znajomość programu SAP - mile widziana

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością zatrudnienia u klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport, oraz ubezpieczenia grupowego

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta