JavaScript Developer

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Analiza wymagań klienta
  • Implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Zapewnienie wsparcia zespołowi projektowemu
  • Aktywna komunikacja z klientem
  • Dokumentowanie kodu
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie

Wymagania

  • 2 lata komercyjnego doświadczenia w rozwoju front-endu
  • Dobra znajomość JavaScript (ES5), CSS3, HTML5
  • Praktyczna znajomość AngularJS 1.x lub TypeScript i Angular 2
  • Praktyczna znajomość narzędzi do testowania Jasmine/Karma/Protractor
  • Doświadczenie w RESTful APIs
  • Praktyczna wiedza na temat narzędzi: GruntJS, Bower, Npm, JIRA, Git
  • Doświadczenie w prazy z Bootstrap
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury i projektowania aplikacji
  • Doświadczenie we współpracy z klientami
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub kierunku pokrewnym)
  • Komunikatywny język angielski

Oferujemy

  • Praca przy ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Dostęp na preferencyjnych warunkach do:
    • prywatnej opieki medycznej
    • ubezpieczenie na życie
    • karty MultiSport
  • Dofinansowanie do języków obcych
  • Dofinansowanie do szkoleń, kursów

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie