Młodszy Inżynier Sprzedaży

Coko-Werk Polska Sp. z o.o

Opis stanowiska

  • sporządzanie kalkulacji kosztów dla nowych zapytań ofertowych i przygotowywanie nowych ofert dla klientów

  • ścisła współpraca z klientami (także zagranicznymi ), w tym doradztwo techniczne

  • udział we wdrażaniu nowych projektów oraz opieka sprzedażowa po zakończeniu wdrożenia i uruchomieniu produkcji seryjnej

  • aktualizacja i nadzór bazy cen sprzedaży produktów nowych oraz z istniejącej produkcji seryjnej

  • koordynacja wykonania analizy wykonalności (feasibility study) przez inne działy

  • analiza rynku i pozyskiwanie nowych klientów (w dalszej perspektywie)

  • czynny udział w przygotowywaniu oraz nadzorowaniu realizacji planów sprzedaży

  • ścisła współpraca w innymi działami przedsiębiorstwa oraz z centralą firmy w Niemczech.
    W szczególności bezpośrednia współpraca z Działem Zarządzania Projektami na etapie przekazywania dokumentacji wejściowej do nowych projektów.

  • Obsługa sprzedażowa w systemie SAP

  • Prowadzenie strony internetowej oraz kont spółki w mediach społecznościach

Wymagania

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe ekonomiczne lub w zakresie budowy maszyn lub zarządzania produkcją bądź ostatni rok studiów

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientem

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • elastyczność, asertywność

  • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji

  • prywatną opiekę medyczną

  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, , imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP

  • niezbędne narzędzia pracy

  • ruchomy czas pracy

Ostatnia aktualizacja:
20.03.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta