Kierownik Centrum Dystrybucji

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesami w magazynie;

  • Zarządzanie grupą ok. 600 osób;

  • Realizacja budżetu;

  • Realizacja wskaźników KPI;

  • Utrzymanie infrastruktury logistycznej;

  • Zapewnienie sprawnego przepływu towaru pomiędzy wszystkimi elementami łańcucha dostaw;

  • Udział w projektach prowadzonych przez Dział Logistyki;

  • kreowanie/ usprawnianie procesów logistycznych.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu (niekoniecznie w branży logistycznej);

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Otwartość, zaangażowanie oraz kreatywność.

Oferujemy

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;

  • Pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków;

  • Rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy;

  • Pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – mi.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci, wyprawki szkolne;

  • Pozytywnie zakręcony sposób spędzania czasu wolnego – nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca… .

Ostatnia aktualizacja:
10.09.2020

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja