Sprzedawca do pozyskiwania klientów korporacyjnych

mBank S.A.

Opis stanowiska

Mamy bardzo atrakcyjny kanał dystrybucji produktów rynków finansowych. Nazywa się mPlatforma walutowa. To wielokrotnie nagradzane rozwiązaniem do zawierania transakcji. Chcemy, żeby klienci o tym wiedzieli, dlatego poszukujemy świetnych sprzedawców. Dołączysz?

Wymagania

Podpiszemy z Tobą umowę o współpracy. Będziesz mBankowym agentem od zadań specjalnych. Prowadzisz działalność? A może zastanawiasz się jak zacząć? To nic trudnego – zobacz www.mbank.pl/krok-po-kroku/

Lubisz pracę z ludźmi? Pozyskujesz klientów? Świetnie! To właśnie będziesz robił u nas.

W jaki sposób? Zależy tylko od Ciebie. My damy Ci narzędzia m.in. laptop, telefon i samochód służbowy.

Dla nas jest ważne żebyś był skuteczny i co miesiąc pozyskiwał klientów z obrotami 10-50 mln rocznie, którzy będą z nami bankować.

www.mbank.pl/krok-po-kroku/

Oferujemy

Brzmi poważnie? Na początek wdrożymy Cię w temat. Mistrzowie negocjacji, znawcy rynku korporacyjnego podzielą się z Tobą wiedzą. Bo mBank wyróżniają ludzie.

Kasa? Im większe transakcje klient zrealizuje, tym większą prowizje dostaniesz.

Nie martw się podstawę też dostaniesz. Policzymy tak żeby wystarczyło Ci na prowadzenie działalności.

Jeśli jesteś zainteresowany – aplikuj i przekonaj nas na spotkaniu rekrutacyjnym, że to właśnie Ty jesteś właściwym kandydatem, w którego zainwestujemy.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta