Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

OPOLTRANS Spółka z o.o.

Opis stanowiska

  • Dbałość o realizację planów sprzedażowych

  • Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna)

  • Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale

  • Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Znajomość branży motoryzacyjnej najlepiej w sektorze samochodów ciężarowych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

  • Dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, kreatywność

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w Firmie będącej liderem segmentu rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
20.03.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Motoryzacja, Sprzedaż / Obsługa klienta