Specjalista ds. HR

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych;

  • Współuczestnictwo w tworzeniu i wdrażaniu procesów HR;

  • Udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy;

  • Wspieranie realizacji zadań wynikających z systemu komunikacji wewnętrznej;

  • Przygotowanie prezentacji, raportów i zestawień.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki ZZL, psychologia lub studia podyplomowe z zakresu HR;

  • Min. 5 lata doświadczenia w obszarze miękkiego HR;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • Samodzielność w działaniu, postawa pro - aktywna;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Otwartość na ludzi i umiejętność asertywnego reagowania na ich zachowania;

  • Empatia i zainteresowanie człowiekiem;

  • Charyzma i łatwość wpływania na innych oraz motywowania.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • stałą pracę od zaraz w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego/

Ostatnia aktualizacja:
04.08.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry