Projektant Instalacji Chłodniczych

Bank Danych o Inżynierach

Warszawa Lub Łódź

Opis stanowiska

  • projektowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych

  • opracowywanie wycen i ofert dotyczących budowy instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych

  • opracowywanie dokumentacji UDT

  • weryfikacja gotowych dokumentacji projektowych i zastosowanych rozwiązań

  • sporządzanie zestawień materiałów i zamówień

  • opracowywanie harmonogramów prac

  • sporządzanie dokumentacji podwykonawczych

  • wykonywanie poleceń Dyrektora Technicznego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności chłodniczej, sanitarnej lub mechanicznej,

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w branży urządzeń chłodniczych

  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami instalacji chłodniczych

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznych, przetargowych oraz zapisów umów

  • umiejętność opracowania całościowego harmonogramu robót oraz planowania prac będzie dodatkowym atutem

  • obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)

  • obsługa AutoCAD

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet relokacyjny dla osób spoza regionu

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet dodatkowych świadczeń dla pracowników (prywatna opieka medyczna, "wczasy pod gruszą", szkolenia)

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
19.09.2018

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Serwis / Technika / Montaż