Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu

  • dbanie o jakość sprzedaży

Wymagania

Naszym Menedżerom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Oferujemy

Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej

  • doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu

  • wyższe wykształcenie

  • inicjatywa w działaniu, proaktywność

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Ostatnia aktualizacja:
29.09.2017

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta