Praktykant/ka w obszarze zakupów i efektywności kosztowej

mBank S.A.

Opis stanowiska

Wymagania

Podczas praktyk będziesz miał/a okazję:

  • opracowywać raporty z pracy wydziału

  • opracowywać, wyliczać i prezentować kluczowe wskaźniki efektywności projektów zakupowych

  • analizować dane rynkowe

  • analizować wewnętrzne dane zakupowe (wydatki/wolumeny)

  • analizować i oceniać działania oszczędnościowe

  • prezentować efekty oszczędnościowe wybranych postępowań zakupowych

Jeśli odnajdujesz się w analizowaniu danych liczbowych i lubisz pracować w zespole, to czekamy właśnie na Ciebie. Oczekujemy:

  • znajomości pakietu MS Office Excel

  • umiejętność analizowania danych liczbowych

  • umiejętność wyciągania wniosków z analiz

  • umiejętność prezentacji wniosków z wykonanych analiz

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2

  • statusu studenta lub absolwenta na kierunkach ekonomia, ekonometria, matematyka

W ramach stanowiska oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej w młodym zespole

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku)

  • Poznanie procesu zakupowego od momentu powstania potrzeby zakupowej, poprzez wybór dostawcy, aż do rozliczenia usługi.

  • Poznanie sposoby mierzenia efektywności procesu zakupowego zarówno w wymiarze czasowym jak i oszczędnościowym

Ostatnia aktualizacja:
06.01.2017

Administracja biurowa, Finanse / Bankowość, Praktyki / Staż, Zakupy