Optometrysta / Optomertystka

LUX MED Sp. z o.o.

Opis stanowiska

 Zadania:

  • Praca w gabinetach okulistycznych przy doborze szkieł korekcyjnych;

  • Profesjonalna obsługa Pacjentów.

Wymagania

  • Pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;

  • Różnorodne formy współpracy;

  • Pakiet dodatków pozapłacowych m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach);

  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;

  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Oferujemy

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu optometrii - ukończone studia podyplomowe z optometrii lub studia magisterskie na kierunku fizyka w zakresie optometrii;

  • Preferowane doświadczenie w zakresie wykonywania badania wzroku;

  • Komunikatywność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole;

  • Optymistyczne usposobienie, empatia, orientacja na Pacjenta;

  • Zaangażowanie, chęci rozwoju i ciągłego doszkalania się.

Ostatnia aktualizacja:
17.05.2019

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna