Księgowa/-y AR z j. niemieckim i angielskim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-11-53213

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckigo i angielskiego zainteresowanych stanowiskiem Księgowej/go AR.

Zakres zadań:
- wystawianie faktur dla klientów i dostawców.
- księgowanie przychodzących płatności.
- procesowanie należności.
- monitorowanie kont klientów i odpowiedzialność za proces wezwań do zapłaty.
- udział w projektach usprawniających proces AR.

Wymagania:
- min. 1 rok doświadczenia w księgowości należności (AR).
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
- znajomość SAPa będzie dodatkowym atutem.
- wykształcenie wyższe.

Korzyści:
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.
- bardzo przyjazna atmosfera w zespole.
- profesjonalne szkolenia.
- konkurencyjny pakiet benefitów.
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Finanse