Kosmetolog do kliniki medycyny estetycznej

Sztuka i Estetyka

Opis stanowiska

Do naszego Zespołu poszukujemy dynamicznego i ambitnego Kosmetologa, któremu powierzymy obsługę naszych Klientów. Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej

  • dbałość o utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami

  • prowadzenie dokumentacji Klientów Kliniki

  • udział w pozyskiwaniu nowych Klientów Kliniki

  • reprezentacja i wykonywanie zabiegów na imprezach zewnętrznych sponsorowanych przez Klinikę

  • wykonywanie zabiegów na wyjazdach we współpracy z naszymi Partnerami

  • dbanie o tworzenie pozytywnego wizerunku Kliniki

  • stałe poszerzanie wiedzy i podnoszenie kompetencji zawodowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana uczelnia UM)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 12 miesięcy)

  • ambicja, samodzielność i pasja w wykonywaniu pracy

  • umiejętności interpersonalne i handlowe

  • dokładność i sumienność

  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • odpowiedzialność i uczciwość

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się

  • umowę o pracę, zlecenie lub umowę o współpracy

  • wynagrodzenie stałe i prowizyjne

  • umowę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość awansu finansowego

  • szkolenia

Ostatnia aktualizacja:
17.02.2019

Branża / kategoria:
Kosmetyka / Pielęgnacja, Medycyna / Opieka zdrowotna