Specjalista ds. Jakości

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Tworzenie, monitorowanie i analizowanie wskaźników jakościowych w celu identyfikacji obszarów wymagających wprowadzenia działań naprawczych oraz inicjowanie i nadzór działań korygujących;

  • Współudział w opracowywaniu i optymalizacji procesów jakościowych i organizacyjnych;

  • Ciągła optymalizacja istniejącego systemu jakości w procesach pośrednio i bezpośrednio produkcyjnych;

  • Inicjowanie i aktywny udział w procesie analizowania przyczyn niezgodności oraz współudział lub prowadzenie działań zgodnie z przyjętą metodologią;

  • Wdrażanie i rozwój metod, systemów i narzędzi mających na celu usprawnianie procesów zarządzania jakością i kontroli procesów;

  • Badanie satysfakcji Klienta na podstawie otrzymanej informacji zwrotnej;

  • Opiniowanie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji systemowej i procesowej;

  • Prowadzenie auditów jakościowych, definiowanie działań korygujących oraz analiza zaraportowanych działań.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Zarządzanie Jakością) będzie mile widziane;

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku (zarówno w mowie jak i piśmie);

  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarzadzania jakością ISO 9001;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

  • Otwartość w komunikacji, zaangażowanie;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2017

Branża / kategoria:
Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja