Regionalny Dyrektor Sieci Agencyjnej [rekrutacja online]

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

Opis stanowiska

Twoje wyzwania:

  • pozyskiwanie nowych pośredników ubezpieczeniowych (multiagencje, agenci ubezpieczeniowi),

  • zarządzanie zespołem agentów,

  • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych na podległym terenie,

  • budowanie długotrwałych relacji z agentami i zakładami ubezpieczeń.

Wymagania

Kompetencje, których szukamy:

  • łatwo nawiązujesz relacje biznesowe,

  • posiadasz doświadczenie w ubezpieczeniach majątkowych,

  • zarządzałeś grupą agentów ubezpieczeniowych,

  • lubisz pracować w terenie (wymagane prawo jazdy kat. B.),

  • chcesz współpracować w oparciu o własną działalność gospodarczą (B2B),

  • min. średniego wykształcenia.

Oferujemy

Nasza oferta:

  • wynagrodzenie składające się z podstawy 6 000 zł brutto oraz systemu premiowego (bez górnego limitu),

  • swobodę organizacji własnej pracy,

  • profesjonalne szkolenia,

  • wsparcie dedykowanego zespołu eksperckiego,

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon,

  • zniżki do teatru, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, MultiSport.

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia