Kierownik sklepu supermarket - szkolenie

Tesco Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Kierowanie zespołem, szkolenie i wspieranie go w wykonywaniu zadań oraz zarządzanie i nadzorowanie przebiegiem procesów w sklepie w celu zapewnienia obsługi klientów na najwyższym poziomie i realizacji celów firmy. Objęcie funkcji będzie poprzedzone czteromiesięcznym szkoleniem mającym na celu przygotowanie kandydata do prowadzenia sklepu supermarket.

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie

• Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu

• Doskonała znajomość branży i trendów rynkowych

• Umiejętność kierowania zespołem, motywowania i pozyskiwania zaangażowania pracowników

• Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

• Nastawienie na realizację wyznaczonych zadań, gotowość do zaangażowania się w realizację strategii firmy

• Umiejętność wpływania na innych, negocjacji

• Świadomość finansowa, umiejętność zarządzania budżetem

• Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania

• Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania podczas trwania szkolenia oraz po jego zakończeniu

Oferujemy

• Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Wsparcie mentora, który będzie służył radą oraz dzielił się doświadczeniem

• Dopasowany do Twoich potrzeb plan działań rozwojowych oparty na wcześniejszej analizie mocnych i słabych stron

• Szybką ścieżkę rozwoju – gotowość do awansu nawet już po 4 miesiącach udziału w szkoleniu

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów

• Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy

  w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro

• Dodatkowe świadczenia (świąteczne bony pieniężne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku

  szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)

• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Ostatnia aktualizacja:
30.11.2016

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta