Przedstawiciel ds. Sieci Handlowych

Stanley Black & Decker® Polska Sp. z o.o.

Kutno Zgierz

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa Obsługa Sieci z branży budowlanej w przydzielonych punktach sprzedaży w regionie północnej Polski, z uwzględnieniem województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego;

  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym regionie;

  • Budowanie trwałych relacji z klientami na podległym terenie;

  • Analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia jej efektywności;

  • Monitorowanie potrzeb sieci;

  • Opracowywanie i składanie ofert handlowych oraz aktywna promocja produktów (prezentacje produktów; przeprowadzanie szkoleń produktowych);

  • Dbałość o odpowiednią jakość ekspozycji;

  • Raportowanie działań sprzedażowych.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy, doświadczenie w sieciach DIY będzie dodatkowym atutem;

  • Motywacja do odniesienia sukcesu oraz konsekwencja w działaniu (orientacja na osiąganie celów);

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;

  • Systematyczność i wysoki stopień zorganizowania i zaangażowania w pracę;

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na powierzonym terenie;

  • Dobrze rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne;

  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy;

  • Czynne prawo jazdy (B).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Pracę w międzynarodowej organizacji;

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop;

  • Pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Dofinansowanie benefitów pozapłacowych (w tym opieka medyczna w LuxMed, karty Multibenfit lub Edenred.

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta