Manager Sekcji Działu Międzynarodowego

VAN cargo S.A.

Łódź Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe

  • pakiet wyjątkowych benefitów m.in nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? :)

  • autonomię, samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu

  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w

  • branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników

Wymagania

Oczekujemy:

  • min. 2 lat doświadczenia w spedycji międzynarodowej

  • doświadczenia w działaniach handlowych

  • zaangażowania, samodzielności i przedsiębiorczości

  • doświadczenia lub predyspozycji do zarządzania zespołem

  • wyższego wykształcenia (niekoniecznie kierunkowego)

  • znajomości języka angielskiego (min. B2)

  • (atutem będzie znajomość innych j. obcych)

Oferujemy

Zakres obowiązków:

  • planowanie i organizacja transportu

  • optymalizacja kosztów transportowych

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami

  • organizacja pracy zespołu

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

Ostatnia aktualizacja:
31.03.2019

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja