Specjalista ds. nadzorowania sprzętu kontrolno-pomiarowego

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

Opis stanowiska

  • analiza systemu pomiarowego

  • wzorcowanie wyposażenia kontrolno-pomiarowego

  • kontrola, sprawdzanie, konserwacja urządzeń pomiarowych

  • dokonywanie odbioru technicznego nowo nabytych narzędzi pomiarowych

  • nadzór nad dokumentacją z zakresu wzorcowania i sprawdzeń

  • udział  w rozwoju systemów pomiarowych

  • rejestracja w systemie informatycznym wyników wzorcowań

Wymagania

  • minimum średnie o specjalności metrologia lub ukończony kurs z zakresu metrologii

  • mile widziane min. 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • znajomość z zakresu metrologii pomiarów długości i kąta

  • mile widziana wiedza z zakresu MSA oraz znajomość normy ISO 17025

  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Word, Excel)

  • zdolności analityczne, skrupulatność

  • dobra organizacja i dyscyplina pracy, odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę

  • warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • prace od poniedziałku do piątku, na I zmianę

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2019

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Inżynieria / Projektowanie