Application Support Manager

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum SSC, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lidera działu wsparcia SAP

Obowiązki:
  • Zarządzanie zespołem specjalistów SAP.
  • Zapewnianie najwyższego poziomu usług dla Klientów.
  • Współpraca z działem IT w ramach wprowadzania zmian w systemie.
  • Raportowanie wyników.
  • Monitorowanie najtrudniejszych zapytań i przekazywanie ich do odpowiednich działów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym.
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dogłębna znajomość systemu SAP od strony użytkownika i programisty.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Znajomość SaaS, procedur ITIL będzie atutem.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczne, ubezpieczenie na życie, karnet sportowy).
  • Elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
12.02.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie