Specjalista ds. wsparcia technicznego

Pixel Technology

Opis stanowiska

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z klientami

  • Diagnozowanie i rozwiązywania problemów z oprogramowaniem

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych

  • Raportowanie problemów w służących do tego celu systemach komputerowych

Wymagania

Od wybranego kandydata oczekujemy:

  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności

  • Posiadania prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjności

  • Znajomości systemów z rodziny Linux (debian / ubuntu)

  • Znajomości systemów z rodziny Windows

  • Znajomości standardu HL7 i serwera aplikacyjnego JBOSS

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji

  • szkolenia techniczne IT

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę lekarską, kartę sportową

Ostatnia aktualizacja:
24.03.2019

Informatyka / Administracja, Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta