Specjalista ds. procesów logistycznych (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Łódź Zgierz Stryków

Opis stanowiska

  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej,

  • dbanie o optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych, rotację towarów, konsolidację,

  • planowanie dostaw, zarządzanie awizacjami,

  • nadzór oraz reagowanie nad realizacją założonych KPI,

  • praca na rozwojem, usprawnianiem obecnych procesów oraz systemu do zażądania magazynem,

  • nadzór nad danymi stałymi produktów,

  • koordynacja i nadzór nad zapisami w systemach magazynowych oraz nadrzędnych.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku (mile widziane doświadczenie w centrum dystrybucji),

  • wykształcenie min. średnie,

  • znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację,

  • znajomość zagadnień z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej oraz transportu,

  • mile widziana znajomość systemów klasy WMS oraz SAP.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę - nie przez agencję pracy.

Ostatnia aktualizacja:
14.05.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja