Młodszy specjalista ds. operacji na rachunkach i reklamacji

mBank S.A.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: mCentrum Operacji, ul. Traktorowa 143

Główne zadania:

  • realizacja reklamacji

  • tworzenie raportów i statystyk ilościowych i jakościowych

  • operacje księgowe na rachunkach klientów

  • kontakt telefoniczny z klientem

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego (mile widziane studia na kierunkach bankowość i rachunkowość)

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • umiejętności pracy na dużej ilości aplikacji w tym samym czasie

  • skrupulatności, zaangażowania oraz samodyscypliny

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas zastępstwa

  • atrakcyjny pakiet benefitów

  • możliwość nauki i współpracy z najlepszymi specjalistami w branży

Ostatnia aktualizacja:
06.10.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta