Technik Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu

  • Umiejętności diagnozowania programów PLC

  • Umiejętności diagnozowania i parametryzacji falowników, serwonapędów

  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Znajomości języka angielskiego (jako dodatkowy atut)

Wymagania

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Naprawa maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

  • Udział w modernizacjach i usprawnieniach procesów produkcyjnych

  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem

  • Diagnostyka i parametryzacja systemów automatycznych

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Bezpłatny transport z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Brzezin, Łęczycy, Ozorkowa, Łowicza, Głowna

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i poziomu kompetencji

  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

  • Dofinansowanie do posiłków (kantyna w miejscu pracy)

  • Wysokie standardy BHP

  • Przyjazną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
17.02.2019

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż