Starszy Opiekun Finansowy

Stefczyk Finanse

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług,

  • dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych,

  • aktywna sprzedaż produktów finansowych,

  • udział w akcjach marketingowych,

  • sporządzanie i weryfikacja dokumentacji w zakresie świadczonych usług,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),

  • min. rok doświadczenia w obsłudze klienta w branży finansowej,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • entuzjazm w realizacji powierzonych zadań,

  • umiejność rozwiązywania problemów,

  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami,

  • komunikatywność , odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • szkolenie wstępne sfinansowane przez Pracodawcę, za które otrzymasz wynagrodzenie,

  • rozbudowany pakiet szkoleń, dających możliwość rozwoju Twoich kompetencji,

  • klarowne zasady awansu (ponad 70% kadry managerskiej pochodzi z awansu wewnętrznego),

  • dofinansowanie karty MultiSport,

  • premię gwarantowaną w okresie adaptacji, a później udział w systemie premiowym, dzięki któremu podwyższysz swoje zarobki.

Ostatnia aktualizacja:
24.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta