Płatny staż w dziale wdrożeń (R&D)

Gi Group Sp. z o.o.

Zadania:

  • Wsparcie prac rozwojowych R&D produktów
  • Wykonywanie rysunków technicznych i prototypów
  • Wykonywanie wstępnych wycen kosztowych produktów
  • Współpraca z dostawcami
  • Wsparcie codziennych działań działu R&D

Wymagania:

  • Status studenta lub absolwenta kierunków technicznych
  • Dyspozycyjność min. 20h w tygodniowo
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość oprogramowania CAD

Oferujemy:

  • Płatny staż
  • Możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Tylko praktyki

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Produkcja