Programista PHP

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • współtworzenie architektury i implementację oprogramowania CMS dla kluczowych klientów firmy,

  • tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji,

  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,

  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

Wymagania

  • dobra znajomość języka PHP 5,

  • dobra znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo,

  • znajomość bazy danych MySql,

  • znajomość technologii: DHTML, JavaScript, CSS, XML, XSLT,

  • doświadczenie w wykorzystaniu CMS Drupal będzie dodatkowym atutem,

  • kreatywność, zaangażowanie.

Oferujemy

  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów,

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,

  • doskonałą atmosferę pracy,

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Ostatnia aktualizacja:
25.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie