Microsoft .NET Developer

Nigel Frank International

Łodz

Wymagania

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych
    Aktywny wkład w rozwój projektu na każdym etapie jego rozwoju
    Implementacja nowych rozwiązań
    Współpraca z zespołem projektowym
    Dostarczanie najlepszych praktyk programowania

Oraz

  • Projektowanie, programowanie i wdrażanie rozwiązań w obrębię technologii .NET

  • Dostarczanie najwyższej jakości kodu spełniającej wymagania Klienta

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym

Wymagania:

  • Dobra znajomość: C# / .Net, ASP.NET MVC, JavaScript, SQL Server, WebAPI

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji finansowych

  • Mile widziane : Agile, Scrum, Kanban

Korzyści:

  • Bogaty pakiet benefitów
    W pełni profesjonalne środowisko pracy
    Samodzielność w działaniu
    Przyjazna i stymulująca atmosfera

Ostatnia aktualizacja:
24.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie