Doradca klienta RTV

SUPPORT TEAM Sp. z o.o.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż bezpośrednia TV marki na terenie sklepu z elektroniką użytkową (Media Markt, Saturn),

  • Dbanie o ekspozycję na terenie sklepu,

  • Promowanie produktów marki wśród klientów sklepu,

  • Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych poprzez aplikacje www.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków,

  • Dyspozycyjności w weekendy,

  • Zaangażowania w realizację celów sprzedażowych,

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • Umiejętności do pracy w zespole i pod presją wyniku,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie sprzedażowe oraz status ucznia lub studenta.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na stałej stawce godzinowej oraz premii uzależnionej od wyników,

  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne,

  • Pracę w sieciach sklepów Media Markt oraz Saturn,

  • Elastyczny grafik,

  • Stabilność zatrudnienia.

Ostatnia aktualizacja:
02.11.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta