Developer .NET C#

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Rozwój oprogramowania zgodnie z wymaganiami klienta

  • Projektowanie oraz implementowanie funkcjonalności aplikacji

  • Wsparcie techniczne projektów

  • Proponowanie nowych rozwiązań projektowych

  • Wsparcie i szkolenie nowych członków zespołu oraz uczestniczenie w rozmowach technicznych

Wymagania

WYMAGANE

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu .NET C#

  • Dobra znajomość Visual Studio, MS SQL Server

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w pracy w Agile / Scrum

  • Znajomość Entity Framework

Oferujemy

OFERUJEMY

  • Pakiet relokacyjny

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Profesjonalne szkolenia

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie

  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach

Ostatnia aktualizacja:
23.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie