Specjalista ds. exportu na rynek angielski

Eko-Okna S.A.

Opis stanowiska

  • Stały kontakt z angielskojęzycznymi klientami firmy

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy

  • Przygotowywanie wycen produktów

  • Doradztwo techniczne

Wymagania

Wymagania

  • Znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym centrum outsourcingowym

  • Doświadczenie w branży (znajomość systemów ślusarki PVC lub aluminium) będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność

  • Dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń wdrażających

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w młodym zespole profesjonalistów

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników

  • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie

  • Karta multisport, prywatna opieka medyczna

  • Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • Zapewniamy dojazd samochodem służbowym

  • Pomagamy w relokacji/ opłacamy hotel

Ostatnia aktualizacja:
24.02.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja, Zakupy