Digital Analytics Specialist / Senior

Bluerank Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Po 3 miesiącach:

  • Będziesz po wszystkich szkoleniach onboardingowych wprowadzających Cię w tajniki pracy w Bluerank;

  • Otrzymasz samodzielne projekty do realizacji;

  • Przekonasz się, że nie oczekujemy cudów, lecz zaangażowania;

  • Odniesiesz pierwsze sukcesy i zostaniesz z nami na dłużej;

  • Swój dzień pracy będziesz mógł rozpocząć od 7, ale i od 10.

Po 6 miesiącach:

  • Zdobędziesz doświadczenie w realizowaniu ciekawych projektów dla znanych marek;

  • Będziesz realizować projekty wdrożeniowe i consultingowe dla firm będących liderami rynku;

  • Podniesiesz kwalifikacje i poszerzysz specjalistyczną wiedzę związaną z analityką, jak również, szerzej, branżą marketingu internetowego;

  • Będziesz uczestniczyć w konferencjach i szkoleniach branżowych, także z zakresu kompetencji miękkich;

  • Wyjedziesz na konferencje specjalistyczne w roli słuchacza, a może także prelegenta;

  • Otrzymasz możliwość udziału w warsztatach wymiany wiedzy z agencjami zagranicznymi.

Po 12 miesiącach:

  • Rozpoczniesz kolejny rok udanej współpracy z Bluerank;

  • Zbudujesz swoją markę zawodową;

  • Będziesz mieć wpływ na rozwój usług analitycznych w firmie;

  • Pojedziesz na 3-dniowy wyjazd integracyjny i poznamy się jeszcze lepiej;

  • Pojedziesz na branżowe konferencje międzynarodowe;

  • Będziesz mieć możliwość wypowiadania się w mediach jako ekspert Bluerank;

  • Utwierdzisz się w przekonaniu, że 20 dni zdalnych to komfort pracy w domowych warunkach.

Co będziesz robić w Bluerank?

  • Realizować wdrożenia Google Analytics i innych narzędzi marketingowych przez Google Tag Managera;

  • Konfigurować raporty, m.in. w Google Data Studio;

  • Raportować, interpretować dane i prowadzić konsultacje dotyczące Google Analytics.

Wymagania

Czego wymagamy od kandydata?

  • Umiejętności analitycznego myślenia i własnej motywacji do poszukiwania i zdobywania wiedzy.

Ponadto:

  • Wiedzy i umiejętności w zakresie wrażania i wykorzystania:

    • Google Analytics, najlepiej potwierdzone certyfikatem Google Analytics Individual Qualification;

    • Google Tag Manager - mile widziane referencyjne wdrożenia, przykłady pracy;

  • Znajomości co najmniej podstaw R / Python / JavaScript / SQL.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale: 4800-9600 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia;

  • Narzędzia i projekty, w których możesz zdobywać wiedzę i umiejętności w interesujących Cię obszarach;

  • Wyposażenie Cię w niezbędną wiedzą branżową;

  • Możliwość wyboru specjalizacji: technicznej lub biznesowej;

  • Możliwość realizacji projektów dla liderów branż;

  • Współpracę z zespołem R&D, która daje możliwość realizacji pomysłów wykraczających poza regularne zadania;

  • Szkolenia zarówno w obszarach technicznych jak i w zakresie kompetencji miękkich, w tym możliwość zdobycia certyfikatu DIMAQ;

  • Pracę z najlepszymi – jesteśmy laureatami tytułu Top 5 Pracodawców Miasta Łodzi;

  • Pracę w firmie, będącej niekwestionowanym i utytułowanym liderem w swojej branży (European Search Awards 2018 Winner);

  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole, realizującym ciekawe projekty dla uznanych klientów.

Ostatnia aktualizacja:
20.03.2019

Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Marketing / Reklama / PR