Pracownik ds. Zarządzania Majątkiem Sieciowym

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis zadań na stanowisku:

  • realizacja zadań związanych z eksploatacją sieci gazowej w dedykowanym obszarze,

  • realizacja zadań związanych z ewidencją majątku sieciowego oraz uzgodnieniami,

  • realizacja standardów i wytycznych w dedykowanym obszarze,

  • pomoc w analizie i ocenie stanu technicznego infrastruktury oraz ryzyka w dedykowanym obszarze,

  • pomoc w realizacji działań związanych z niezawodnością sieci gazowej, w zakresie planowania działań eksploatacyjnych, modernizacyjnych majątku sieciowego w dedykowanym obszarze,

  • prowadzenie i aktualizacja ewidencji (paszportyzacji) majątku sieciowego i prowadzenie archiwum sieciowego,

  • przygotowywanie projektów warunków technicznych (budowy, przebudowy, modernizacji majątku sieciowego) i przyłączenia oraz uczestnictwo w uzgadnianiu dokumentacji projektowych (w tym m.in. pod względem kolizji z istniejącymi obiektami),

  • wykonywanie prac administracyjnych w swojej jednostce organizacyjnej,

  • współpraca z odpowiednimi komórkami organizacyjnymi w zakresie roszczeń odszkodowawczych i skarg związanych z posadowieniem sieci gazowej w dedykowanym obszarze.

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy o tym samym profilu specjalizacji,

  • wykształcenie średnie kierunkowe,

  • wiedza z zakresu przepisów obowiązujących przy budowie i użytkowaniu sieci gazowej,

  • znajomość AutoCad,

  • umiejętność czytania map,

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

  • mile widziane: prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach),

  • pracowniczy Program Emerytalny,

  • rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę Multisport,

Ostatnia aktualizacja:
29.05.2019

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Serwis / Technika / Montaż