Starszy Księgowy z j. angielskim

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • prowadzenie rozliczeń księgi głównej,

  • ewidencja środków trwałych,

  • rozliczanie księgowości spółek powiązanych,

  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca oraz okresu rozliczeniowego,

  • uzgadnianie sald oraz przygotowywanie płatności,

  • bieżące raportowanie i prowadzenie sprawozdawczości finansowej,

  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu utrzymania wysokich standardów.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości lub bezpośrednio w procesie RtR,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie finansowe lub ekonomiczne,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel),

  • dokładność i terminowość,

  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • praca w międzynarodowym środowisku,

  • codzienny kontakt z językiem obcym,

  • możliwość udziału w budowaniu struktury nowego zespołu,

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń wdrożeniowych).

Ostatnia aktualizacja:
15.09.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki