Samodzielny Księgowy

ACPAC Biuro Rachunkowe Sp. zo.o Sp.k

Opis stanowiska

           Budujemy zespół księgowych dla nowego klienta.

  • Prowadzenie ksiąg handlowych  dla jednego klienta biura zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ustawy o rachunkowości.

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym.

Wymagania

  •  Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku  księgowego.

  • Wykształcenia wyższego (ekonomia, rachunkowość).

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości oraz umiejętności zastosowania zagadnień ustawy o rachunkowości.

  • Znajomość obowiązujących przepisów podatkowych (np. PDOP, PDOF, VAT, podatki lokalne).

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera.

  • Znajomości systemów finansowo-księgowych (preferowane programy: SAP, COMARCH- Optima/CDN-XL, SOFTLAB, Symfonia itp.).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach.

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.

  • Wsparcie doradców podatkowych/radców prawnych.

  • Elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku między godziną 7-15 lub 8-16 lub 9-17.

  • Pakiet szkoleniowy

  • Personalnego konsultanta

  • Owoce i napoje

  • Pyszną kawę każdego dnia

  • Integracyjne iventy

Ostatnia aktualizacja:
10.10.2020

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki