Instalator systemów zabezpieczeń

Solid Security Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie instalacji systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji analogowej oraz IP

  • Realizację przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów

  • Sporządzenia dokumentacji powykonawczych

  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami Firmy

Wymagania

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Otwartość na wiedzę techniczną

  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)

  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia

  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc

  • Profesjonalne szkolenia przez wykwalifikowaną kadrę (szkoleniowca naszej Firmy)

  • Możliwość rozwoju wewnątrz Firmy poprzez transparentne szczeble kariery

  • Szkolenia zewnętrzne po zdobyciu podstaw wykonywania instalacji

  • Profesjonalne elektronarzędzia

  • Swój własny zestaw narzędzi

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż, Telekomunikacja