Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, stabilnej firmy w Łodzi, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim.

Zadania:

  • telefoniczna obsługa klientów (połączenia przychodzące)

  • wprowadzanie danych do systemu

  • promowanie produktów firmy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2-C1)

  • dyspozycyjność do pracy od pon-pt, 8-16 , 9-17 , 10-18

  • umiejętności interpersonalne

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fruity Monday;

  • przyjazna atmosferę w pracy

  • międzynarodowe środowisko pracy

Ostatnia aktualizacja:
18.05.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta