Operator CNC Frezarki

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta, który jest zaangażowany w produkcję form oraz przyrządów do tłoczenia części samochodowych na poszczególne zamówienia kontrahentów.

Opis stanowiska pracy:
  • Programowanie i obsługa CNC frezarki w 2D systemie Heidenhain,
  • Wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem,
  • Samodzielny dobór odpowiednich narzędzi do rodzaju obróbki,
  • System pracy w ruchu ciągłym 3 tygodnie i 1 tydzień wolny,
  • Firma znajduje się 30 km od granicy (z Czechami) w powiecie kłodzkim,
  • Stanowisko pracy obejmuje wyłącznie obsługę jednej maszyny produkcyjnej.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Min. 2 letnie doświadczenie jako operator frezarki,
  • Znajomość 2D programowania w systeme Heidenhain,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na rękę 3 000 - 4800 zl (standardowe, przeciętne w zależności od zmiany i doświadczenia),
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (koszt pokrywa w przeważającej części pracodawca),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,
  • Możliwość stabilnego zatrudnienia i przejścia na umowę bezpośrednio z firmą zatrudniającą.

Ostatnia aktualizacja:
06.10.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja