Magazynier

SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym.

Wymagania

Wymagamy:

  • wykształcenie średnie

  • dyspozycyjność oraz doświadczenie w pracach magazynowych, inwentaryzacyjnych

  • umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym, poparta odpowiednim zaświadczeniem

  • cechy personalne, umożliwiające efektywną i bezproblemową pracę w zespole

  • zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone obowiązki

  • orientacja w ogólnych zasadach funkcjonowania magazynu

Oferujemy

Obowiązki:

  • praca w systemie dwuzmianowym 8-16 ; 14-22

  • rzetelne i efektywne kompletowanie towaru i wysyłka

  • czytelne umieszczanie na specyfikacjach wszystkich potrzebnych danych (numer serii, data ważności itp.)

  • kompletowanie towaru  i pakowanie paczek zgodnie z wystawionymi fakturami oraz dokładne opisywanie kartonów, w których znajdują się różne towary

  • odpowiednie przygotowanie towaru do transportu (zabezpieczenie przed zniszczeniem)

  • utrzymywanie w należytym porządku magazynów

  • załadunek i rozładunek dostaw

  • uzupełnianie stanów magazynowych

  • sprawdzanie towaru wydawanego pod względem ilościowym i jakościowym

Ostatnia aktualizacja:
09.11.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja