Serwisant sprężarek śrubowych i tłokowych

HAFNER

Opis stanowiska

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za instalację, diagnostykę oraz naprawę wykrytych usterek, serwis gwarancyjny/pogwarancyjny, a także przeglądy urządzeń w siedzibach klientów firmy na podległym terenie. Serwis dotyczyć będzie instalacji pneumatycznych, elektrycznych i hydraulicznych.

Wymagania

  • znajomość budowy i eksploatacji sprężarek tłokowych i śrubowych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • kultura i dyscyplina osobista

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Ostatnia aktualizacja:
12.05.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż