Specjalista ds. logistyki

Coko-Werk Polska Sp. z o.o

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

  • planowanie, koordynacja i nadzór nad wszelkimi działaniami związanymi z wysyłką towaru

  • zapewnienie, poprzez dobrą organizację pracy i kompetentne działania, profesjonalnej realizacji zamówień na wszystkich etapach

  • stałe monitorowanie napływających zamówień od Klientów

  • koordynacja działań w zakresie zamówień pomiędzy Klientem, firmami transportowymi oraz działem produkcji

  • bieżąca kontrola stanów magazynowych

  • wprowadzenie do systemu informatycznego kursów walut i ich aktualizacja

  • wystawianie dokumentów sprzedaży i dokumentów wysyłkowych

  • wprowadzanie do systemu przyjęć i / lub zwrotów towarów

  • wszystkie działania muszą odbywać się w oparciu o kryteria maksymalnej efektywności pod względem

  • ekonomicznym

  • uczestnictwo w projektach w szczególności dotyczących logistyki i gospodarki materiałowej

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku minimum rok

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość logistyki w zakresie planowania, dyspozycji oraz gospodarki magazynowej i materiałowej

  • znajomość elektronicznych systemów przetwarzania danych

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym,

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji,

  • dodatki pozapłacowe, m.in.: świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe,

  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Ostatnia aktualizacja:
16.11.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja