Specjalista w Biurze Operacji Kredytowych

Bank Pekao SA

Opis stanowiska

Zadania:

  • Rejestracja wpływającej dokumentacji kredytowej, weryfikacja danych, uzupełnianie braków formalnych oraz wprowadzanie danych do systemów informatycznych

  • Weryfikacja dokumentacji kredytowej, technicznej i prawnej dotyczącej przedmiotu kredytowania/ lub/i zabezpieczenia nieruchomości

  • Sporządzanie opinii dotyczącej wniosku kredytowego oraz określanie wartości nieruchomości w oparciu o dokumenty techniczne i prawne, kartę kontroli oraz rynkową wartość przedmiotu kredytowania lub/i zabezpieczenia wynikającą z wyceny wewnętrznej lub operatu szacunkowego

  • Zatwierdzanie decyzji kredytowych podjętych w systemie APS pod kątem oceny prawno-technicznej nieruchomości i zgodności z zasadami udzielania kredytów mieszkaniowych, obowiązującymi w Banku

  • Przygotowania dokumentacji kredytowej zgodnie z zapisami decyzji kredytowej i opinią Centrum

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, prawnicze, techniczne)

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość produktów bankowych, w szczególności kredytów hipotecznych

  • Wiedza o rynku nieruchomości i prawie budowlanym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Skrupulatność i dokładność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość MS Office

Oferujemy

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Ostatnia aktualizacja:
23.09.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Prawo