Konsultant MS Dynamics AX

Nigel Frank International

Opis stanowiska

lokalizacja: Łódź (2dni zdalnie)

Dla jednego z naszych kluczowych klientów, firmy wdrożeniowej specjalizującej się we wdrożeniach Dynamics, poszukujemy specjalisty w zakresie wdrożenia systemu Dynamics AX, który będzie pełnił rolę eksperta ds. rozwiązań ERP w obszarze finansów lub logistyki, WMS

Wymagania

Zakres działania:

  • optymalizacja i konfiguracja systemu Dynamics AX 2009/2012 / Dynamics 365

  • analiza potrzeb klientów i wprowadzanie dodatkowych optymalizacji usprawniających użytkowanie

  • udział we wdrożeniach u klientów na terenie całej Polski

Oczekiwania:

  • doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych Microsoft AX w wybranych obszarach szczególnie FINANSE / LOGISTYKA / PRODUKCJA / MAGAZYN

  • umiejętność prowadzenia dokumentacji tworzonych modyfikacji

  • praktyczna znajomość i doświadczenie w realizacji procesów wdrożeniowych w całym cyklu życia projektu

Oferujemy

Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki pracy

  • elastyczność formy współpracy

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
05.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie