Technik utrzymania ruchu (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • ustalanie przyczyny awarii i naprawa urządzeń produkcyjnych,

  • konserwacja i regulowanie pracy maszyn,

  • wymiana drobnych elementów mechanicznych urządzeń,

  • współpraca przy instalacji nowych urządzeń i maszyn i przeprowadzanie testów,

  • modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń,

  • zapewnienie podstawowego wsparcia w obszarze infrastruktury komputerów i drukarek.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej,

  • wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki, elektroniki, automatyki i mechaniki,

  • znajomość programu MS Office,

  • mile widziana znajomości języka angielskiego,

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty.

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • premie,

  • kartę sportową,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie,

  • dofinansowanie do wczasów,

  • dodatki na święta,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • narzędzia niezbędne do pracy.

Ostatnia aktualizacja:
30.09.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja