Zastępca Kierownika Sklepu

Bershka

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • kompleksową organizację pracy sklepu,

  • realizację planów sprzedażowych,

  • zarządzanie podległym zespołem.

Poszukujemy pasjonata mody, który:

  • będzie odpowiedzialny za organizację pracy sklepu, realizację planów sprzedażowych i zarządzanie podległym zespołem,

  • posiada minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu sklepem,

  • potrafi komunikować się w języku angielskim i analizować raporty, posiada zdolności przywódcze, entuzjazm i wysokie standardy obsługi klienta.

Wymagania

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę bez okresu próbnego

  • premia prowizyjna wypłacana w każdym miesiącu

  • po przepracowaniu 2 lat otrzymasz specjalny dodatek do wynagrodzenia

  • elastyczne godziny pracy

  • program rozwoju „Projektanci Kariery"

  • przez pierwsze 3 lata Twoje wynagrodzenie będzie wzrastać w ramach programu „Stówa co roku”

Oferujemy

Dodatkowe benefity:

  • rabat we wszystkich sklepach grupy Inditex (obowiązujący również podczas wyprzedaży)

  • modowy uniform na każdy sezon

  • prywatna opieka medyczna

  • karta sportowa w bardzo atrakcyjnej cenie

  • bony Inditex na urodziny i święta

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta