Linux Specialist / DevOps

Accenture Services Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Rozwiązywanie problemów wpływających na funkcjonowanie/dostępność systemów produkcyjnych

  • Dostarczanie wsparcia technicznego systemom produkcyjnym i developerskim opartym na Linuxie

  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymywanie serwerów i usług Linuxowych (Red Hat, Oracle Linux)

  • Wprowadzanie zmian, analiza i ocena ich wpływu na utrzymanie systemów

  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej  wspieranych systemów/usług

  • Przestrzeganie procedur korporacyjnych oraz zarządzanie zmianą i zarządzanie incydentami

  • Orientacja na rozwój infrastruktury

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w administracji systemem Linux (minimum 4 lata)

  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pisania skryptów Bash-owych (znajomość Perla lub Pythona będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość TCP/IP

  • Znajomość usług sieciowych i protokołów typu DNS, SMTP, NFS, NTP

  • Doświadczenie w OS bezpieczeństwie

  • Podstawowa znajomość ITIL

  • Chęć uczenia się

Oferujemy

Oferujemy:

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Opiekę Career Cancelor’a i wsparcie w osiąganiu zawodowych celów

  • Szkolenia techniczne, dostęp do bazy zaawansowanej wiedzy oraz możliwość kontaktu z ekspertami z różnych krajów

  • Możliwość współpracy z globalnymi klientami w dużych, międzynarodowych projektach

  • Przyjazne środowisko pracy, wydarzenia integracyjne, możliwość uczestnictwa w wielu dodatkowych aktywnościach

  • Konkurencyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, bony lunchowe, pakiety sportowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • Pakiet relokacyjny

Ostatnia aktualizacja:
19.10.2017

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Telekomunikacja