Inżynier Budowy

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska – obowiązki:

  • Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem realizacji budowy obiektów przemysłowych

  • Organizacja placu budowy

  • Planowanie i kontrola pracy brygad monterskich

  • Organizacja i nadzór nad dostawą materiałów budowlanych

  • Kontrola kosztów budowy i rozliczanie materiałów

  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Znajomość rynku budowlanego w zakresie materiałów budowlanych i zastosowań w budownictwie

  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu

  • Znajomość oprogramowania AutoCad

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stałą pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Ostatnia aktualizacja:
13.12.2017

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca