Doradca Handlowo-Techniczny

Interhandler Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Codzienna obsługa Klientów w terenie, aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami

  • Sprzedaż części, opon, osprzętów, umów serwisowych i napraw zgodnie z obowiązującym planem sprzedaży w regionie

  • Dobór części, osprzętów, opon i usług do profilu Klienta oraz profesjonalne doradztwo

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie kontraktów zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami

  • Prowadzenie i systematyczna aktualizacja bazy danych klientów w regionie

  • Sporządzanie raportów dla Przełożonego

  • Kontrola płatności

  • Dbanie o wizerunek firmy w terenie

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca

  • Znajomość rynku części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn

  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie: umowa o pracę

  • Motywacyjny pakiet wynagradzania

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez firmę w Polsce i za granicą

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

Ostatnia aktualizacja:
16.02.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta