Manager Oddziału Transportowego FTL Międzynarodowego

HR GlassVision Doradztwo Personalne

Wymagania

Główne obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja pracy Oddziału w obszarze działalności operacyjnej i biznesowej w Transporcie Drogowym Całopojazdowym Międzynarodowym

  • Budowanie trwałych i długofalowych relacji z klientami, kreowanie potencjału biznesowego, który istnieje w portfolio firmy oraz pozysk nowego biznesu

  • Opracowanie i analiza informacji na temat rynku lokalnego w zakresie potencjalnych klientów i działań konkurencji

  • Efektywna współpraca i negocjacje z dostawcami usług przewozowych

  • Efektywna współpraca z innymi Oddziałami w zakresie operacyjnej obsługi i realizacji zadań budżetowych

  • Nadzór nad organizacją pracy oraz doskonalenie procesów operacyjnych w Oddziale

  • Aktywne wspieranie realizacji zleceń spedycyjnych w podległym regionie poprzez bieżący monitoring pracy spedytorów

  • Planowanie i rekrutacja personelu Oddziału

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w Transporcie Drogowym Całopojazdowym Międzynarodowym

  • Doświadczenie w pracy w dużej strukturze sieciowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników

  • Znajomość zasad planowania i zarządzania operacyjnego

  • Znajomość polskich przepisów prawa przewozowego, cywilnego

  • Znajomość międzynarodowych konwencji regulujących działalność operacyjną w transporcie drogowym

  • Znajomość procesów spedycyjno transportowych

  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Nasz Klient Oferuje:

  • Atrakcyjne zarobki złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz pakietu premiowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i inne

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w zespole expertów w branży TSL

  • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy, samochód służbowy

Ostatnia aktualizacja:
28.07.2017

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja