Pracownik obsługi kasowej Jednostek Izby Administracji Skarbowej

Work Service S. A.

Łódź Bełchatów Brzeziny Głowno Kutno Łask Łęczyca Łowicz Opoczno Pabianice Pajęczno Piotrków Trybunalski Poddębice Radomsko Rawa Mazowiecka Sieradz Skierniewice Tomaszów Mazowiecki Wieluń Wieruszów Zduńska Wola Zgierz.

Opis stanowiska

  • obsługa interesantów,

  • bieżąca obsługa punktu kasjerskiego,

  • przyjmowanie zleceń płatności.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta oraz terminala płatniczego - min 2 lata,

  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • atrakcyjne godziny pracy poniedziałek (7:45-17:30), wtorek-piątek (7:45-15:30),

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

  • niezbędne zaświadczenia w trakcie zatrudnienia,

  • opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia,

  • oferty promocyjne wielu partnerów Work Service S.A.,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych na życie oraz NNW,

  • możliwość zakupu kart MULTISPORT lub OK SYSTEM.

Ostatnia aktualizacja:
20.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta